Уважаемые посетители сайта ses.odessa.ua!

Обращаем Ваше внимание, что данный сайт носит исключительно информационный характер.

Все вопросы, не связанные с книгой "Чтобы наступило завтра", задавайте на официальном сайте Главного управления Госсанэпидслужбы в Одесской области: http://odses.gov.ua/772-zapitannya-ta-skargi.html

Главная » Все публикации пользователя admin

От автора

Автор: admin от 4-04-2012, 11:38
От автора


Благодарю сотрудников санитарно-эпидемиологической службы Одесской области за содействие в подготовке материалов для книги, за предоставленные личные фотоархивы. Особую благодарность выражаю главному государственному санитарному врачу области Л.И.Засыпке, руководителям отделов и лабораторий облСЭС, главным государственным санитарным врачам городов и районов области, а также ветеранам службы, осветившим страницы истории ее создания и развития.

Полина Овчинникова

Слово до читачів

Автор: admin от 9-11-2011, 06:33
Слово до читачів Шановні колеги, читачі!

В самій основі професії медика закладено соціальний оптимізм, витоки якого — в її гуманістичній суті. І незважаючи на сьогоднішній суспільний нігілізм та скептицизм — коріння песимізму, профілактична медицина виступає живодайним стимулом людських надій. Непросто тримати в собі і вселяти іншим віру в майбутнє, особливо в нинішні скрутні часи, але ж згадаймо, скільки подібних критичних періодів зберігає наша історія!
В цій добірці матеріалів, створених на грунті сьогоднішьої діяльності державної санітарно-епідеміологічної служби Одеської області, Ви знайдете, сподіваюсь, й своїх однодумців. Від санітарного лікаря, епідеміолога — до дезінструктора, представників служби, що сумлінно несуть свою вахту на терені профілактичної медицини.
Книга насамперед розкриває проблеми і здобутки сьогодення, традиції в охороні здоров’я людини, що їх розвиває наш майже двохтисячний трудовий колектив. А ще в ній — спроба моїх колег окреслити шляхи до майбутнього, не зовсім чіткі обриси якого ми спостерігаємо зараз. Але заради якого, власне, ми і існуємо.
Любов Засипка,
головний державний санітарний
лікар Одеської області

Характеристика Одеської області

Автор: admin от 8-11-2011, 06:30
Характеристика Одеської областіОдеська область була утворена Постановою ІV позачергової сесії Всеукраїнського Центрального Виконавчого Комітету XІІ скликання від 9 лютого 1923 р.
27 лютого 1932 року була утворена Одеська область у складі Української РСР. У 1956 році в її склад увійшла територія колишньої Ізмаїльської області.
На півночі межує з Вінницькою і Кіровоградською, на сході — з Миколаївською областями, на заході — з Молдовою, на південному заході — частина державного кордону України з Румунією.
По території області проходять державні кордони України з Румунією і Молдовою. На півдні Одеська область виходить до Чорного моря. Довжина морського і лиманного узбережжя від гирла ріки Дунай до Тилігульского лиману досягає 300 км.
Одеська область є південним регіоном, що виділяється у господарському комплексі України своїми транспортно-розподільчими функціями, розвиненою промисловістю, досить інтенсивним сільськогосподарським виробництом, рекреаційним господарством приморського типу, розвиненими галузями соціальної сфери — охороною здоров’я, освітою, культурою, наукою.

Назад Вперед
Наверх
 

""Чтобы наступило завтра"
История санэпидслужбы
Одесской области.
Создание сайта - webri.ru