Уважаемые посетители сайта ses.odessa.ua!

Обращаем Ваше внимание, что данный сайт носит исключительно информационный характер.

Все вопросы, не связанные с книгой "Чтобы наступило завтра", задавайте на официальном сайте Главного управления Госсанэпидслужбы в Одесской области: http://odses.gov.ua/772-zapitannya-ta-skargi.html

Санітарно-епідеміологічна служба Ширяївського району

Автор: admin от 6-11-2011, 16:00
Санітарно-епідеміологічна служба Ширяївського району Головний державний санітарний лікар Ширяївського району Любов Ігнатьєва

Ширяєве спочатку мало назву Степанівка і було засноване наприкінці XVIII століття вихідцями з Болгарії і збіглими українськими кріпаками. У 1795 році тут налічувалося 289 мешканців, 36 дворів. Угіддя належали поміщику Ширяєву, і вільні поселенці розраховувалися з ним десятою частиною своїх доходів. Так як село знаходиться поблизу давнього торгового шляху, що з’єднував Одесу з Балтою, то через нього постійно зростав потік вантажів, а заодно розвивалося й Ширяєве. Вже в середині наступного століття воно отримало статус містечка і стало волосним центром, де були православна церква, єврейський молитовний будинок, поштова станція. Проте крім кількох кам’яних будинків, у яких мешкали багаті торговці й ремісники, містечко представляло собою темні хатини-напівземлянки.

Головне — врятувати людину...

Автор: admin от 6-11-2011, 16:01
Ширяївська районна санітарно-епідеміологічна станція відноситься до санітарно-епідеміологічних станцій сільських районів ІІ категорії. Будівлю станції введено в експлуатацію в 1974 році. Корисна площа санстанції — 1 153 кв.м і господарський корпус з робочою площею — 557 кв.м. Матеріально-технічна база задовільна.
До складу санітарно-епідеміологічної станції належать санітарно-гігієнічний відділ з санітарно-гігієнічною лабораторією, епідеміологічний відділ з бактеріологічною та паразитологічною лабораторіями.
 

""Чтобы наступило завтра"
История санэпидслужбы
Одесской области.
Создание сайта - webri.ru