Уважаемые посетители сайта ses.odessa.ua!

Обращаем Ваше внимание, что данный сайт носит исключительно информационный характер.

Все вопросы, не связанные с книгой "Чтобы наступило завтра", задавайте на официальном сайте Главного управления Госсанэпидслужбы в Одесской области: http://odses.gov.ua/772-zapitannya-ta-skargi.html

Санітарно-епідеміологічна служба Савранського району

Автор: admin от 6-11-2011, 15:39
Санітарно-епідеміологічна служба Савранського району Головний державний санітарний лікар Савранського району Володимир Сабадаш

Савранський район — лісова перлина Одещини. Тут є все, що потрібно людині для життя і праці — чисте повітря, різноманітна флора і фауна. Велику частину території району займають лісові масиви, найбільшим з яких є Савранський ліс.
Територія теперішньої Саврані і навколишніх сіл була заселена з давніх часів.Тут знайдено рештки слов’янських поселень черняхівської культури (II-VI століття н.е.), а також пізніших часів (VII-VIII століття н.е.). В околицях селища збереглося чимало курганів.

МИ — МІЖ ЛЮДЬМИ

Автор: admin от 6-11-2011, 15:40
Дніпропетровський медінститут Володимир Григорович Сабадаш закінчив у 1975-ому і його було направлено на роботу в Одеську область, в Савранський район лікарем-бактеріологом. Лише півтора місяці він встиг пропрацювати, як його призначили на посаду головного державного санітарного лікаря району, де працює вже 34-й рік. І, мабуть, час приходу сюди для нього дійсно незабутній, бо Сабадаш згадує жартівливого віршика, яким його зустріли в колективі:
— Коли я в свої 23 роки прийшов сюди, тут були руїни, кругом купи сажі, і раптом помічник епідеміолога Угро, він же чоловік лікаря-бактеріолога Віри Іванівни Городиської, яка тимчасово виконувала обов’язки головного лікаря, вже на порозі зустрічає мене таким віршем:

З Балагури зняли шкуру,
за неробство і халтуру.
Був Сурдугла — церква здмухла,
Назаренко Пашу
Станішевський врукопашив.
У Вєрочки Угро,
не витримує нутро,
а приїхав Сабадаш,
візьме СЕС на абордаж.
 

""Чтобы наступило завтра"
История санэпидслужбы
Одесской области.
Создание сайта - webri.ru