Уважаемые посетители сайта ses.odessa.ua!

Обращаем Ваше внимание, что данный сайт носит исключительно информационный характер.

Все вопросы, не связанные с книгой "Чтобы наступило завтра", задавайте на официальном сайте Главного управления Госсанэпидслужбы в Одесской области: http://odses.gov.ua/772-zapitannya-ta-skargi.html

Санітарно-епідеміологічна служба Любашівського району

Автор: admin от 6-11-2011, 08:57
Санітарно-епідеміологічна служба Любашівського району Головний державний санітарний лікар Любашівського району Надія Шевченко

Смт. Любашівка виникло на початку XVIII століття обабіч балки Довгенької. За ревізією 1859 року, в Любашівці налічувалось 45 дворів, 290 жителів, переважно кріпаків. Любашівський район утворено в 1926 році. Він розташований в північній частині області і межує на півночі з Савранським та Балтським, на заході — з Ананьївським районами Одеської області, а на сході — з Кривоозерським районом Миколаївської. По території району протікають річки Кодима та Тилігул, є 45 ставків.
За даними 1969 року, в районі проживало 48 тисяч чоловік, майже 80% — сільських мешканців. Переважало сільськогосподарське виробництво (рослинництво та тваринництво); на 8 промислових підприємствах, серед яких Заплазький цукровий завод та Любашівський маслозавод, налічувалося 1457 робітників та службовців; торговельна мережа складала 166 магазинів, працювало 38 закладів громадського харчування.
Медичну допомогу населенню надавали 6 лікарень на 285 ліжок, 31 ФАП, 11 колгоспних пологових будинків.

Життя прожити — не поле перейти...

Автор: admin от 6-11-2011, 09:17
Життя прожити — не поле перейти... У одного з ветеранів війни і служби нам пощастило побувати, послухати розповідь про минуле: як професійне, так і воєнних часів. Виявилось також, що Дмитро Захарович Волошин, якому вже за 86, свої спогади нещодавно опублікував у книзі, що вийшла невеличким накладом. Автор подарував книгу редакціїї нашої газети: «Жизнь прожить...» — така назва цієї сповіді.

...Була рання осінь

Автор: admin от 6-11-2011, 09:16
...Була рання осінь, і ще віддавали накопичене влітку тепло і затишок стіни міцної будівлі, а вже відчувалися передзимові клопоти, підготовка приміщень до холодів. Знайомлячи нас зі станцією, Надія Григорівна одночасно встигала то в одному, то в іншому кабінеті словом перекинутися, щось термінове обговорити із співробітниками. В тому числі й з головним бухгалтером Галиною Віталіївною Кучерук, своїм, за словами головного лікаря, кращим порадником у господарсько-фінансових справах.

Назад Вперед
Наверх
 

""Чтобы наступило завтра"
История санэпидслужбы
Одесской области.
Создание сайта - webri.ru