Уважаемые посетители сайта ses.odessa.ua!

Обращаем Ваше внимание, что данный сайт носит исключительно информационный характер.

Все вопросы, не связанные с книгой "Чтобы наступило завтра", задавайте на официальном сайте Главного управления Госсанэпидслужбы в Одесской области: http://odses.gov.ua/772-zapitannya-ta-skargi.html

Санітарно-епідеміологічна служба Красноокнянського району

Автор: admin от 6-11-2011, 07:40
Санітарно-епідеміологічна служба Красноокнянського району Головний державний санітарний лікар Красноокнянського району Володимир Воронянський

Красноокнянський район розташований в північно-західній частині Одеської області. Територія району — 1 тис. кв. км — пересічена глибокими балками і ярами. Тут 11 водоймищ, 2 річки (Тростянець і Мокрий Ягорлик, обидві впадають в річку Дністер).
На півночі район межує з Котовським, на сході — з Ананьївським, на півдні з Фрунзівським районами Одеської області, на заході з Дубосарським районом ПМР. В Красноокнянському районі налічується 50 населених пунктів.

Екскурс в історію

Автор: admin от 6-11-2011, 07:41
Це було 48 років тому, коли молоденька випускниця санітарно-гігієнічного факультету Одеського медичного інституту ім. М.І.Пирогова отримала призначення в Красноокнянську ЦРЛ.

Екскурс в історію Із спогадів Зої Миколаївни Нехороших, д.м.н., с.н.с., завідувача лабораторією екології збудників особливо небезпечних природновогнищевих інфекцій Українського НД протичумного інституту ім.І.І.Мечникова МОЗ України, члена правління Асоціації лікарів Одеського регіону.
 

""Чтобы наступило завтра"
История санэпидслужбы
Одесской области.
Создание сайта - webri.ru