Уважаемые посетители сайта ses.odessa.ua!

Обращаем Ваше внимание, что данный сайт носит исключительно информационный характер.

Все вопросы, не связанные с книгой "Чтобы наступило завтра", задавайте на официальном сайте Главного управления Госсанэпидслужбы в Одесской области: http://odses.gov.ua/772-zapitannya-ta-skargi.html

Санітарно-епідеміологічна служба Кодимського району

Автор: admin от 5-11-2011, 16:42
Санітарно-епідеміологічна служба Кодимського району Главный государственный санитарный врач Кодымского района Виктор Токарчук

Селище Кодима засноване 1754 року, а сама власне територія, на якій воно розташоване, була заселена ще з найдавніших часів: археологічні розкопки виявили тут землеробське поселення кінця II- початку I тисячоліття до н.е., тобто епохи бронзи.
Тривалий час Кодима була власністю польського князя Любомирського. У другій половині XVIII ст. вона стала важливим торговим пунктом, через який проходив шлях з Поділля у Кримське ханство. В кінці XVIII ст. в селищі мешкало близько 600 чоловік: 565 селян і 15 осіб шляхти.
Кодимський район утворено в 1930 році.

Кодимський раритет

Автор: admin от 5-11-2011, 16:42
Кодимський раритет В Кодимській райСЕС зберігається історична пам’ятка — так звана «маляр-книга», яку в одній руці не втримаєш, такий вона має солідний об’єм. Її повна назва «Сплошное обследование водных объектов и перспективный план оздоровления в малярийном отношении Кодымского района».
Датовано цей архівний документ 1952 роком, і для сьогоднішніх фахівців він представляє порівняльний інтерес, адже сучасна боротьба с малярією має свої особливості. Підготував документ загін Одеської обласної протималярійної станції. Польові роботи по дослідженню водойм району проводив інженер Т.Д.Сіряченко за участю співробітників Кодимської районної протималярійної станції.
 

""Чтобы наступило завтра"
История санэпидслужбы
Одесской области.
Создание сайта - webri.ru