Уважаемые посетители сайта ses.odessa.ua!

Обращаем Ваше внимание, что данный сайт носит исключительно информационный характер.

Все вопросы, не связанные с книгой "Чтобы наступило завтра", задавайте на официальном сайте Главного управления Госсанэпидслужбы в Одесской области: http://odses.gov.ua/772-zapitannya-ta-skargi.html

Санітарно-епідеміологічна служба Балтського району

Автор: admin от 3-11-2011, 20:07
Санітарно-епідеміологічна служба Балтського району Головний державний санітарний лікар Балтського району Ігор Вічканов

Місто Балту заснували у другій половині XVI століття турки і кримські татари, збудувавши фортецю, яка стала їхнім форпостом у боротьбі проти Польщі. Слово «балта» по-турецьки означає «сокира». Коли 1791 року територія між Південним Бугом і Дністром відійшла до Росії, турецьку слободу Балту було включено до складу Катеринославського намісництва. Через 6 років Балту і Юзефгрод, два населені пункти, розмежовані річкою Ко димою, об’єднано в одне місто — Балту, що стала повітовим центром Подільської губернії. На початку XIX століття Балта стає одним з найбільших торговельних і ремісничих міст України, в якому вже в перші роки століття налічувалося близько 10 тисяч жителів. Родин, що жили з сільського господарства, було 497, у місті працювало 113 ремісників (кравці, шевці, майстри срібного і мідного литва, пекарі тощо). Розвивалася торгівля сільськогосподарською продукцією та ремісничими виробами, якій сприяли ярмарки, що проводилися в Балті двічі на рік.

ЧТО ЕСТЬ У СЛУЖБЫ, КРОМЕ ЗАБОТ?

Автор: admin от 3-11-2011, 20:11
Заместитель главного государственного санитарного врача Одесской области Нина Дмитриевна Вегержинская очень тепло отозвалась о молодом главном государственном санитарном враче Балтского района:
— У Игоря Владимировича Вичканова есть понимание вопроса, понимание необходимости, он умеет правильно ставить задачи. Кроме того, он умеет пользоваться современными средствами связи. Он профессионально знает, что такое интернет, и пользуется компьютером не как вычислительной машинкой, старается использовать все его возможности. Он берет последнюю информацию и внедряет ее, а не ждет, причем глубоко вникает во все вопросы.

СЛОВО ПРО МИНУЛЕ І СЬОГОДЕННЯ

Автор: admin от 3-11-2011, 20:08
Помічник лікаря з гігієни харчування Раїса Федорівна Нульман у своїх спогадах назвала початок трудового шляху найкращим періодом життя. Можливо, ще й тому, що то були роки молодості, а все минуле здається нам світлішим: погане забувається, а добро пам’ять береже.
На роботу Раїсу Нульман, яка до цього вже встигла попрацювати в ФАПі та інфекційному відділенні Балтської ЦРЛ, приймав головний лікар Валерій Костянтинович Мажаров.
 

""Чтобы наступило завтра"
История санэпидслужбы
Одесской области.
Создание сайта - webri.ru