Уважаемые посетители сайта ses.odessa.ua!

Обращаем Ваше внимание, что данный сайт носит исключительно информационный характер.

Все вопросы, не связанные с книгой "Чтобы наступило завтра", задавайте на официальном сайте Главного управления Госсанэпидслужбы в Одесской области: http://odses.gov.ua/772-zapitannya-ta-skargi.html

Главная » Областная СЭС » Слово до читачів

Слово до читачів

Автор: admin от 9-11-2011, 06:33
Слово до читачів Шановні колеги, читачі!

В самій основі професії медика закладено соціальний оптимізм, витоки якого — в її гуманістичній суті. І незважаючи на сьогоднішній суспільний нігілізм та скептицизм — коріння песимізму, профілактична медицина виступає живодайним стимулом людських надій. Непросто тримати в собі і вселяти іншим віру в майбутнє, особливо в нинішні скрутні часи, але ж згадаймо, скільки подібних критичних періодів зберігає наша історія!
В цій добірці матеріалів, створених на грунті сьогоднішьої діяльності державної санітарно-епідеміологічної служби Одеської області, Ви знайдете, сподіваюсь, й своїх однодумців. Від санітарного лікаря, епідеміолога — до дезінструктора, представників служби, що сумлінно несуть свою вахту на терені профілактичної медицини.
Книга насамперед розкриває проблеми і здобутки сьогодення, традиції в охороні здоров’я людини, що їх розвиває наш майже двохтисячний трудовий колектив. А ще в ній — спроба моїх колег окреслити шляхи до майбутнього, не зовсім чіткі обриси якого ми спостерігаємо зараз. Але заради якого, власне, ми і існуємо.
Любов Засипка,
головний державний санітарний
лікар Одеської області
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
 

""Чтобы наступило завтра"
История санэпидслужбы
Одесской области.
Создание сайта - webri.ru